MONEY BACK GUARANTEED

Lorem ipsum dolor sit amet

FREE SHIPPING ITEM(S)

Lorem ipsum dolor sit amet

ONLINE SUPPORT 24/7

Lorem ipsum dolor sit amet

WEB HOSTING / VPS SATIŞI

Firmamızdan aldığınız tüm hosting ve vps ürünleri farklı lokasyon tercihleri sunucularak hazırlanmıştır. Dilerseniz Türkiye lokasyonlu, dilerseniz yurtdışı lokasyonu seçerek tercihinize göre yayın yapabilirsiniz.

Tüm Web Hosting ve VPS paketlerimizde alan adı (domain) ücretsiz olarak sunulmaktadır. Paket içeriğine göre Ticket sistemi ve ya Telefon üzerinden Her türlü destek alabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz.


Firmamız ile çalışmadan önce satın aldığınız alan adı bulunuyorsa web sitenizi ve e-posta adreslerinizi nameserver güncellemesi yaparak kolayca çalışır hale getirebilirsiniz.

Bireysel ya da Kurumsal Paketlerimizi inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun paketi seçtikten sonra ödemenizi yaptığınızda sunucularımız otomatik aktivasyon yaparak hizmetlerinizi aktif eder. Böylelikle vakit kaybetmeden projelerinizi ve web sitelerinizi yayına verebilirsiniz.

Sunucularımız en hızlı sunucularda Linux ve Windows İşletim Sistemleri seçenekleri ile hizmetinizde, proje ve web sitenize göre dilediğinizi seçerek cPanel veya Plesk üzerinden kolay yönetim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca ihtiyacınız olduğunda hemen yanınızdayız, uzman kadromuz ve deneyimli müşteri danışmanlarımız ile en iyi hizmeti en kısa sürede veriyoruz.

Utechsoft - Technology for you © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: OpenCart - Geliştirici: E-Piksel

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image